• Producent: Beliani
  • Kategoria: Materace
  • Wymiary: 140 x 200 cm
  • Rodzaj: kieszeniowy

Dwustronny materac ma 2 poziomy twardości: miękki i twardy, dzięki czemu zapewnia on komfortowe noce i spokojny sen we wszelkich pozycjach. Spreżyny kieszonkowe wykorzystane w naszych materacach DUO idealnie dopasowują się do kształtu ciała, zapewniając jego korzystne ułożenie.

Szczególną właściwością tego materaca jest pokrowiec pikowany włóknem klimatyzującym ponadto nasączony wyciągiem z aloesu, zawarte w aloesie enzymy poprawiają wygląd i stan skóry. Dzięki takiej konstrukcji materac uzyskuje punktową elastyczność co pozwala mu na dobranie się do kształtów ciała i gwarantuje zdrowy sen.

Ich zaletą jest fakt, że nadają się do każdego ciężaru ciała, zapewniając adekwatną wygodę oraz spokojny sen. Każdy materac wyekwipowany jest w pokrowiec hypoalergiczny. Na naszym materacu bóle kręgosłupa, a także problemy z zasypianiem odejdą w zapomnienie.

Niech do Państwa sypialni zawita komfortowy, spokojny sen we wszystkich pozycjach spania. Detale: Kolor: Biały. Materiał: tkanina z ekstraktem z aloesu. Dodatkowy materiał: sprężyny kieszeniowe, Pianka, Bawełna.

Skład materiału: 100% Poliester Montowanie: Nie wymaga konstrukcji mocne strony towaru: trafne wsparcie dla kręgosłupa, eliminuje bóle pleców, Równomierne wsparcie całego ciała, Cyrkulacja powietrza dzięki przewiewnym materiałom, Wytrzymały i miły w dotyku materiał, Wysoka rozciągliwość punktowa zagwarantuje doskonałe podparcie, kompozycja sprzyja zachowaniu higieny, tworzony z najwyższą trosceą i precyzją, klasyczny design

Zabacz również:

Popularne produkty w kategorii: Materace